kmg stolarkaPaleta profili aluminiowych jest naprawdę szeroka, od okien standardowych poczynając, poprzez okna o bardzo wyrafinowanym wyglądzie, po konstrukcje wykorzystywane przy renowacji obiektów zabytkowych. Szczególną cechą aluminium jest możliwość precyzyjnego formowania materiału. Pozwala to na indywidualne podejście do oczekiwań i wymagań.

Aliplast Triline

System Aliplast Triline

  • Stałe witryny na szklenie szybą pojedynczą jak i szkłem zespolonym. 
  • Jedno lub dwa skrzydła otwierające do wewnątrz. Możliwość okien rozwierno-uchylnych, uchylnych, obrotowych w pionie jak i poziomie.
  • Uchylno przesuwne okna i drzwi za pomocą specjalnego okucia.
  • Profile trójkomorowe.Przegroda termiczna o szerokości 14,8mm i 17mm.
  • Kształtowniki o głębokości 51mm.


Ta seria wysokiej jakości profili z przekładką termiczną jest odpowiednia tam gdzie są wymagane standardy dotyczące poziomu hałasu i izolacji termicznej. Zagnieciony profil zawiera dwa wytłoczone aluminiowe profile które są oddzielone pasami poliamidu PA 6.6.25 wzmocnionego włóknem szklanym.

 

Aliplast Imperial
System Aliplast Imperial

Profile trójkomorowe. To seria wysokiej jakości profili z przekładką termiczną jest odpowiednia tam gdzie są wymagane surowe standardy dotyczące poziomu hałasu i izolacji termicznej. Przy dodatkowej barierze w formie pasa z tego samego materiału uzyskujemy system czterokomorowy.

Przegroda termiczna wykonana z poliamidu o szerokości 24mm wzbogaconego dodatkiem włókna szklanego. Kształtowniki o głębokości 65mm.