Drzwi zewnętrzne stalowe GRAND :

  • Blacha ocynkowana o grubości 0,7 mm stanowi ramę konstrukcji skrzydła, wewnątrz którego znajduje się styropian FS-15, mający zapewnić należytą izolację termiczną. Skrzydło pokryte jest drewnopodobną folią PVC w kolorach mahoń, orzech i złoty dąb.
  • Elementem ozdobnym jest szyba.
  • Drzwi wyposażone są w ościeżnicę i uszczelkę.
  • Skrzydło o gr. 55 mm wyposażone jest w trzy zawiasy, trójbolcowy zamek górny i dolny oraz trzy bolce antywłamaniowe.

 

Drzwi zewnętrzne stalowe GRANDDrzwi zewnętrzne stalowe GRANDDrzwi zewnętrzne stalowe GRAND Drzwi zewnętrzne stalowe GRAND

Wszystkie dostępne wzory można zobaczyć na stronie internetowej  : www.krcenter.pl

  

Drzwi zewnętrzne stalowe WENUS :

  • Drzwi wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości 0,7 mm, pokrytej drewnopodobną folią PVC w kolorach złoty dąb i orzech. Wewnątrz skrzydła o grubości 45 mm znajduje się styropian FS-15 stanowiący wypełnienie termoizolacyjne.
  • Drzwi są przeszklone – zastosowano szybę hartowaną, zespoloną.
  • Skrzydło wyposażone jest w trójbolcowy zamek górny i dolny, trzy zawiasy i trzy bolce antywłamaniowe. W komplecie znajduje się ościeżnica stalowa, z blachy o grubości 1,5 mm, ocynkowanej ogniowo i pokrytej folią drewnopodobną PVC.
  • Dołączona jest także uszczelka, która dodatkowo zapewnia cichą pracę drzwi.

 

Drzwi zewnętrzne stalowe WENUSDrzwi zewnętrzne stalowe WENUS Drzwi zewnętrzne stalowe WENUS

 

Drzwi wejściowe do mieszkań BASTION  

Rama skrzydła drzwi została wykonana z drewna iglastego, a jej wnętrze wypełniono płytą wiórową. Drzwi oklejone zostały płytą MDF frezowaną, która pokryto folią dekoracyjną o grubości 0,35 mm. Powierzchnia modelu Bastion okleinowana jest bez łączenia na krawędziach przylgi. Płyną z tego różnorakie korzyści, najważniejszymi jest większa estetyka wykonania oraz zwiększona trwałość i odporność na zniszczenie. Technika ta uniemożliwia bowiem zdarcie okleiny.

Drzwi wyposażono w dwa niezależne zamki oraz trzy bolce antywyważeniowe, które poprawiają bezpieczeństwo naszego mieszkania. Wokół ościeżnicy i skrzydła poprowadzono uszczelkę, która zatrzyma zimno, hałas i kurz. Model montowany jest na trzech zawiasach z wkładką tytanową posiadających możliwość regulacji w trzech płaszczyznach, dzięki czemu drzwi są idealnie dopasowane. W komplecie jest także wizjer oraz kolorystyczne dopasowany próg z nakładkami aluminiowymi i uszczelką.

 

                       

 

                                     Wszystkie dostępne wzory można zobaczyć na stronie internetowej  : www.krcenter.pl