SYSTEM SOFTLINE 68

Okna drewniane wykonane z drzewa sosnowego i meranti w systemie SOFTLINE charakteryzują się nowoczesnym i estetycznym wyglądem . Składa się na to piękna forma zaokrąglonego profilu, dzięki której uzyskuje on opływowe kształty o gładkiej powierzchni .

Softline 68 to również trwałość i wytrzymałość na wypaczenia zapewniona przez wykorzystanie do produkcji drewna litego klejonego trójwarstwowo                  i wysuszonego do odpowiedniej wilgotności .

Progi ram oraz dolne krawędzie skrzydeł zabezpieczone są aluminiowymi okapnikami, których linia współgra z łagodnymi konturami całego okna . Zastosowanie termookapnika dostosowanego w swej formie do wyglądu okna stanowi nie tylko eleganckie wykończenie, ale także doskonałe zabezpieczenie przed wpływem czynników zewnętrznych .

Niepowtarzalny wzór struktury drewna wpływa na stylistykę wykonania okna i nadaje wnętrzu pomieszczenia wyjatkowego uroku i przytulnego charakteru, zaś różnorodne kształty okien decydują dodatkowo o ich nowoczesnym i wyjątkowym wyglądzie.